СТАЖУВАННЯ В РИЗІ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ “ЕКОБРУ”

Для реалізації цілей та завдань проекту програми Європейської комісії ТЕМПУС ІV проект 543707-TEMPUS-1-2013-1-DE- TEMPUS-JPHES “EcoBRU” та відповідно до плану проведення заходів проекту на 2016 рік у складі делегації представників проектного консорціуму старший науковий співробітник лабораторії технологій професійного навчання Інституту ПТО НАПН України, Кулалаєва Наталя Валеріївна пройшла стажування в Латвійському університеті (м. Рига) з 21 по 26 лютого 2016 року.

Протягом стажування відбулися семінари:
“Концепція екологічної освіти Латвії: програми та дисципліни”; “Екологічна хімія та екологічно чисті технології”; 
“Екологічний менеджмент”; 
“Економіка природокористування”; 
“Система підвищення кваліфікації вчителів природничих наук”; “Екодизайн: виробництво”; 
“Оцінка впливу на довкілля”.
Представників делегації ознайомили з ЕКОполігоном "Getlini", який займається екологічною утилізацією відходів у Ризькому регіоні. На цьому полігоні підприємства та населення можуть здавати побутові та будівельні відходи, які сортують, переробляють та захоронюють безпечно для навколишнього середовища. 
Науковці також відвідали Латвійську Національну бібліотеку та Академічний центр природничих наук Латвійського університету, де їх привітав декан біологічного факультету Нильс Ростокс та розповів про структуру, напрями діяльності, систему навчання, освітні рівні та перспективи факультету. 
Зустрічі пройшли у цікавому та корисному форматі, латвійські колеги д-р Юрис Бендерс, ас. проф., д-р Джинета Діманте, д-р Рита Біржина, технічний директор ЕКОполігону"Getlini"Алдис Пекшен, Діана Сулга та інші приділили максимум своєї уваги та надали багато наукової інформації.

Нові комунікації студентів-екологів в рамках проекту TEMPUS IV Ec

  1. Татьяна Морозова Черновецький національний університет 
  2. Зустріч консорціуму ЕкоБРУ
  3. https://www.facebook.com/ecobru/